JSME TU PRO VÁS 24 HODIN DENNĚ !!!
Vítáme Vás na stránkách naší Vaší autoškoly.

Naše AUTOŠKOLA byla založena v červnu roku 2009 po více než desetileté praxi majitele u policie a dvouleté pedagogické praxi na střední škole technické. Zabýváme se výukou a výcvikem pro získání těchto skupin řidičského oprávnění :

skupin  
A        ( zahrnující Am, A1, A2, A )
skupin  
B        ( motorová vozidla do 3 500 kg + přívěs do 750 kg )
skupin  
B+E    ( motorová vozidla do 3 500 kg + přívěs do 3500 kg )


Dále nabízíme :

KONDIČNÍ JÍZDY :  pokud jste již delší dobu neřídili, nebo máte potřebu oprášit si vědomosti či dovednosti v řízení motorových vozidel, nabízíme Vám  kondiční jízdy s instruktorem autoškoly, který Vás seznámí s novými předpisy a zákony.


ŠKOLENÍ REFERENTŮ : nabízíme školení pro řidiče osobních vozidel, využívající ve svém zaměstnání služebního vozidla zaměstnavatele. Hlavním účelem je seznámení se změnami v zákonech a nařízeních týkajících se silničního provozu.


ŠKOLENÍ ŘIDIČÚ PROFESIONÁLŮ - akreditované školící středisko :
( vstupní a opakované školení )
: provádíme ve spolupráci s akreditovaným školícím střediskem Bruntál. Školení  probíhá v naší učebně pod vedením odpovědného lektora školícího střediska.

Výuku Vám nabízíme v nové učebně, vybavené nejmodernější audiovizuální technikou. K dispozici jsou počítače s napojením na internet a možnost testování zkušebních testů přímo na stránkách ministerstva dopravy.
Výuka je prováděna za pomocí datového projektoru a výpočetní techniky s použitím nejnovějších výukových programů a pomůcek. Včetně výuky zdravotní přípravy.
Během výuky jsou k dispozici nealko nápoje zdarma - káva, čaj, limo

Jako výcvikové vozidlo používáme vozidlo  PEUGEOT 301 a ŠKODA FABIA  combi. Vozidla jsou vybaveny systémy ABS a ESP dále pak posilovačem řízení, elektrickými okny a zrcátky a také klimatizací.

Provázet výukou a výcvikem Vám bude přímo majitel autoškoly spolu s týmem kvalifikovaných učitelů a lektorů první pomoci. Nebojte za kdykoli na cokoli zeptat, jelikož všichni jsme tu pro Vás a pro Váš spokojený vstup mezi nás řidiče. Naučíme Vám vše potřebné, bez stresů a nervozity.My profesionálně učíme a Vy budete profesionálně řídit.

Přeji Vám úspěšné absolvování AUTOŠKOLY a mnoho šťastných kilometrů …
   
                                                                                             
                                                                                                                 Smolka Daniel majitel
O nás
  TABULE
A U T O Š K O L A
[nahoru]
Zde se Vám pokusíme přiblížit kdo jsme a co Vám nabízíme.