Máte strach, abyste nenaletěli prodejci ojetého vozidla?
Nevíte si rady s výb
ěrem, financováním či jen potřebujete poradit?
Nevyznáte se v současné automobilové technice?
Nemáte čas postarat se o Váš vůz nebo jen zajistit servis či prohlídku?
Chcete poradit a následn
ě koupit ojetý vůz, případně nevíte, co s Vaším starým autem?
JSME TU PRO VÁS 24 HODIN DENNĚ !!!
Tažné tyče
Tažné lano sice není ve vyhlášce přímo uvedeno jako povinná výbava, z praktických důvodů se však doporučuje jeho zařazení do výbavy vozu.

                                Moderní řešení však představuje místo lana tažná tyč.

U osobních automobilů je povoleno použít lana, které musí mít samozřejmě příslušnou délku
(minimálně  2,5 m, maximálně 6 m) a kvalitu, navíc musí být uprostřed označeno červeným praporkem, aby ostatní řidiči byli varováni, že mezi dvěma vozy se nachází lano. I tak je vlečení na laně poměrně riskantní záležitost, a to pro oba řidiče, toho v zadním voze i prvního, který vpředu riskuje nejméně zadní nárazník. Vlečený automobil navíc většinou není plně funkční, leckdy je mimo provoz posilovač brzd, prostě je tu riziko. Mnohé z problémů spojených s tažením odbourává použití tažné tyče, které jsou nyní na trhu již i v provedení pro různé druhy osobních automobilů. Nákladní automobily a autobusy se ani jinak vléci nesmějí  a nedají.

Vybrat si lze pro normální osobní vůz, ale i off-roady a dodávky.Ohlasy zákazníků firmy HEPOS :
…minulý týden jsem měl tu možnost si tento výrobek vyzkoušet osobně, protože mé auto dosloužilo a byl  jsem nucen se nechat odtáhnout do servisu. Musím říci, že má zkušenost z pozice řidiče taženého  vozidla byla více než pozitivní. Do této chvíle jsem měl celkem bohaté zkušenosti s tažením vozidel na  vlečném laně. Rozdíl hlavně při rozjíždění a brždění je opravdu nesrovnatelný. Zatímco u vlečného lana  musí řidič zvládat mnoho úkonů, u tažné tyče nemusí dělat skoro nic. Chvílemi jsem si říkal proč v tom  autě vůbec jsem. Je to sice nadsázka, ale je fakt, že kromě držení vozidla v ose řidič skutečně mnoho  práce nemá. Vím, že určitě máte dostatek ohlasů od svých zákazníků, ale považoval jsem za nutné se s  vámi o tuto mou osobní zkušenost podělit.

O výběru vhodné tyče, jakožto i provedení Vám rádi poskytneme vyčerpávající informace.Nabídka tažných tyčí zde

  TABULE
A U T O P O R A D E N S T V Í
[nahoru]